ZAKŁAD PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT „DOLINA NOTECI” W POLANOWIE

Nazwa naszego zakładu wywodzi się z wyjątkowego regionu geograficznego, w którym jest położony. Dzięki darom natury z czystej ziemi, karma powstająca w Dolinie Noteci zadowala nawet najbardziej wymagające zwierzęta, o czym przekonujesz się codziennie... Co więcej, czujemy na sobie odpowiedzialność za środowisko, w którym na co dzień pracujemy, dlatego w swojej działalności dbamy o nie na każdym kroku. Zależy nam, aby nadal pozostało nieskażone i czyste. Wiemy, jak dbać o zwierzęce podniebienia… Czuwamy nad recepturami karm, ich smakowitością oraz pozytywnym wpływem na organizm psów i kotów, abyś miał pewność, że karmisz swojego zwierzaka tym, co najlepsze! Jako jeden z nielicznych producentów, informujemy o składzie swoich produktów, na etykietach karm znajdują się rzetelne informacje dotyczące składu, składników analitycznych i dodatków dietetycznych stosowanych w procesie produkcji.

Wciąż rosnący popyt na produkty z segmentu pet food rodzi konieczność nieustannego poszerzania gamy asortymentowej, a co za tym idzie – zwiększania mocy produkcyjnych. W związku z tym do naszego zakładu w Polanowie została zakupiona jedna z najnowocześniejszych na świecie linii do produkcji karmy mokrej. Nieustannie rozwijamy swój park maszynowy, aby sprostać stale powiększającemu się zapotrzebowaniu produkcyjnemu oraz najnowszym trendom w kwestii rozwoju produktów.Nasza produkcja obejmuje karmy w formie pasztetu (mielonki) oraz kawałków w sosie, a produkty są dostępne w różnych gramaturach i formach pakowania (puszka, saszetka, osłonka poliamidowa).

Sprzedaż eksportowa stanowi duży udział w całości zysku generowanego przez zakład. Jest to bardzo istotny rynek zbytu, natomiast dla nas zasadnicza jest sprzedaż produktów na rynek krajowy. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju, dzięki czemu docieramy ze swoimi produktami do coraz szerszej grupy odbiorców. W kwestii sprzedaży krajowej skupiamy się na dwóch kanałach dystrybucji: spożywczym oraz zoologicznym. Co ważne, wprowadziliśmy dywersyfikację marek ze względu na kanały dystrybucji. W ten sposób udaje nam się uniknąć konfliktu między dwoma tak różnymi rynkami zbytu. W naszej ofercie posiadamy także karmy marki Rafi, które są dedykowane głównie kanałowi spożywczemu, swoją jakością w niczym nie ustępują liderom rynku. Co więcej, marka Rafi jest uważana za jedną z wiodących marek na polskim rynku karm.

Nieustannie doskonalimy się i ulepszamy swoje produkty, co przekłada się na coraz szersze uznanie i zaufanie.

www.wiecejnizkarma.pl