O NAS

Hau! Jestem pies Prezes. Szefuję Dolinie Noteci i naprawdę lubię swoją pracę. Moją życiową misją jest zapewnienie Waszym domowym pupilom pysznego, a przy tym zdrowego jedzenia. Osobiście dbam o jakość i smakowitość karm. Ba, testuję ją na sobie! Jak widać – doskonale mi służą! Jestem okazem zdrowia, tryskam energią, a do tego świetnie wyglądam! Opracowując karmy, odwzorowujemy posiłki, które czworonogi jadłyby w naturze. Karmy z Doliny Noteci przyrządzane są ze świeżych surowców, pochodzących od zaufanych dostawców, których dobrze znam i zawierają tylko to, co porządny zwierzak jeść powinien. Są zdrowe i nie zawierają sztucznych polepszaczy smaku ani aromatów.

W pracy pomaga mi cały sztab ludzi, którzy świetnie znają się na powierzonych im zadaniach. Mamy technologów i specjalistów z dziedziny żywienia zwierząt, którzy potrafią zamknąć w opakowaniach prawdziwie domowy, doskonale zbilansowany posiłek. Takie czary są możliwe, dzięki ich wiedzy i wykorzystaniu supernowoczesnych maszyn do produkcji karm w naszym przyjaznym środowisku zakładzie, który można zwiedzać. Zapraszam! Oprowadzę Was z przyjemnością!

Dolina Noteci to nie tylko karma, którą tu przygotowujemy, ale cała filozofia naszych działań. Kochamy naturę, zwierzęta, dlatego dbamy o ekologię i regularnie przekazujemy karmę schroniskom. Ponadto, promujemy aktywność! Wspieramy psi zaprzęg Igora Tracza - Dolina Noteci Racing Team i chętnie bywamy na imprezach, przede wszystkich tych, które odbywają się na świeżym powietrzu! Śledź naszą stronę, media społecznościowe i spotkaj się z nami! Jeśli chcesz wiedzieć o nas więcej – zajrzyj na stronę wiecejnizkarma.pl