Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Legowiska i koce dla psa

Designerskie legowiska dla psów przyciągać będą uwagę kolorami, motywami i starannym wykończeniem. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że ten stylowy dodatek pozwala stworzyć wygodną przestrzeń do odpoczynku, jakiej mniejsze i większe czworonogi na co dzień potrzebują. Tym samym należy dopasować wszystkie elementy do wielkości pupila, jego preferencji oraz miejsca, w którym najczęściej przebywa. Dużym powodzeniem cieszą się także kocyki dla psów, jakie oferujemy na dolina-noteci.pl. Stają się one rewelacyjną opcją w podróży i podczas jazdy samochodem, a ich multifunkcjonalność sprawia, że stały się detalem obowiązkowym w wielu domach.

MarkaMarka
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
CenaCena
-
Ilość produktów: 11

Bezpieczny odpoczynek Twojego psa

W każdym wariancie legowiska dla psów jest elementem niemalże szytym na miarę. To dlatego wybór odpowiedniego często jest efektem kompromisu, a poza tradycyjnymi konstrukcjami wielu opiekunów wybiera także materace, kojce lub inne posłania. W każdym wariancie oczywiście ma ono zachęcać do odpoczynku, wyznaczać zwierzakowi jego strefę, a także dawać mu poczucie bezpieczeństwa. Dlatego właśnie odpowiednie akcesoria dla psa powinny pojawić się już od pierwszych dni, gdy zamieszka w domu czworonożny przyjaciel. Najczęściej przestrzeń do odpoczynku organizuje się w zacisznym miejscu domu, ale świetnie sprawdzi się także zadaszony taras. Bardzo często to same zwierzęta pokazują, gdzie chciałyby mieć swoje miejsce.

Jakie legowisko dla psa wybrać?

Warto oczywiście wybierać legowiska oraz kocyki dla psów wykonane z wytrzymałych tkanin. Powinny być one łatwe do wyczyszczenia na sucho i na mokro, estetyczne oraz trwałe. Oczywiście posłania są dostępne w bardzo różnorodnych wariantach i rozmiarach. Najprostszą klasyfikacją jest oczywiście ich wielkość. Dlatego inne legowiska będą odpowiednie dla psów ras mach łych, a inne powinno się wybrać dla większych pupili. Jak widać, posłanie będzie również się zmieniać wraz z tym, jak zwierzę będzie rosło. Nie opłaca się jednak oszczędzać na ich jakości. Będą przecież ważnym miejscem przez wiele długich lat. Sprawdź, co jeszcze musi zawierać dobrze dopasowana wyprawka dla psa.

pixel