Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Karma dla psa

Jeśli poszukujesz dla swojego psa pełnowartościowego posiłku, a jednocześnie chcesz wspierać polskich producentów, to nie szukaj już dalej - karma dla psa od Doliny Noteci usatysfakcjonuje Ciebie i Twojego czworonożnego przyjaciela. Każda puszka jest wypełniona mieszanką składników, którym nie oprze się żaden pies. To nie tylko mięso wybierane pod kątem najwyższej jakości i właściwych wartości odżywczych, ale także dodatki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. W naszej ofercie są mokre karmy dla psów oraz karma dla psa sucha.

CenaCena
-
OpakowanieOpakowanie
SeriaSeria
MarkaMarka
Rozmiar zwierzęciaRozmiar zwierzęcia
WiekWiek
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
Cechy karmyCechy karmy
Typ karmyTyp karmy
Ilość produktów: 1093

Jaka karma dla psów będzie idealna?

W naszym sklepie bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby zwierzaków i z tego powodu wirtualne półki sklepu wprost uginają się od karmy dla psów dostępnej w tak wielu wersjach, że każdy właściciel znajdzie jedzenie idealnie dopasowane do swojego pupila. Największy wybór karmy Premium dla psa mają psiaki spełniające się jako domowe pieszczochy o standardowym poziomie aktywności składającym się głównie ze spacerów i zabaw. Inaczej już się sprawa ma w przypadku psich sportowców - ze względu na duży wysiłek wymagają oni wysokokalorycznej karmy dla psów a z drugiej strony psy o niskiej aktywności i nadwadze potrzebują lekkiego jedzenia o zmniejszonej kaloryczności. Nasze karmy dla zwierząt pomagają właścicielom dbać o psy z problemami gastrycznymi, dermatologicznymi oraz z alergiami, a i o juniorach też nie zapominamy. 

Mamy coś pysznego dla każdego psiaka. Zachęcamy do zapoznania się z bogactwem smaków karm Premium dla psa dostępnych w sklepie Dolina Noteci! 

Wysokiej jakości karmy dla psów suche i mokre

Każda karma dla psa dostępna w asortymencie naszego sklepu dostarcza zwierzęciu najlepszej jakości pożywienia w optymalnym składzie i wartościowej formie, jak i potrzeba ograniczenia nawrotów chorób przewlekłych czy zwiększenie kaloryczności posiłków. Rozmaite karmy zostały przygotowane zgodnie z naturalnymi potrzebami psów - i to wszystko łączy formuły oferowane w sklepie. Każda z nich została dostosowana do podawania w konkretnych warunkach i zwierzętom spełniającym dane wymagania. Dzięki temu karma dla psa może być idealnie dopasowana do każdego czworonoga. 

Dostępna w naszym asortymencie karma dla psa Premium to produkt wysokiej jakości. Ta cecha jest widoczna już na etapie doboru składników, z których powstają kolejne receptury. Każdy składnik jest dokładnie analizowany, a następnie poddawany testom, aby stwierdzić jego przydatność do spożycia i brak substancji szkodliwych. W procesie produkcji składniki są przetwarzane tylko w takim stopniu, aby ułatwić ich przechowywanie w formie mokrej karmy premium, a także ułatwić przyswajanie w organizmie psa. To sprawia, że pożywienie jest wartościowe dla każdego zwierzęcia. 

Surowe normy jakościowe

Następnie każda receptura karmy Premium jest analizowana pod kątem zawartości składników odżywczych. Potwierdza to, czy jej skład jest odpowiedni, co jest szczególnie istotne w przypadku produktów specjalistycznych. Karma dla psa Premium często bazuje na bardziej i mniej nietypowych składnikach odzwierzęcych, w tym mięsie czy bogatych w witaminy podrobach. To dzięki temu ograniczone jest dodawanie sztucznych składników, w tym witamin i minerałów, które spotyka się w innych karmach. Dzięki mięsu, podrobom, a także dodatkowi warzyw, owoców i ziół wszystkie niezbędne w żywieniu elementy są dostarczane bezpośrednio z natury.

Dobierz odpowiednia karmę dla swojego psa! 

W asortymencie sklepu znajdują się karmy dla psów o wszystkich możliwych potrzebach. Przede wszystkim bogata oferta dotyczy produktów dla dorosłych psów o standardowej aktywności. W ich przypadku zróżnicowany jest na przykład skład konkretnych formuł, jeśli chodzi o gatunek mięsa, który stanowi jego bazę. Dzięki temu łatwiej będzie dobrać odpowiedni sposób żywienia dla psów z objawami alergii i nietolerancji. Dodatkową ofertę stanowią karmy wysokokaloryczne, idealne dla zwierząt o zwiększonym zapotrzebowaniu na energię, na przykład pracujących. Ich przeciwieństwem są karmy dla psów z nadwagą i otyłych. Urozmaiceniem oferty są też produkty dla zwierząt o specjalnych potrzebach, na przykład chorobach przewlekłych.

Karma doskonała

Najlepsza karma dla psa to nie jest slogan i warto poświęcić czas, by znaleźć tę odpowiednią, która nie tylko będzie zwierzakowi smakować, ale również zaspokoi wszystkie jego potrzeby żywieniowe. Każda karma musi być dostosowana do wielkości, wieku, rasy oraz zdrowia czy też stanu fizjologicznego psa. Potrzeby są bowiem zmienne, a na rynku pojawiają się również innowacyjne produkty właściwe dla alergików, wpisujące się w trend BARF czy też suszone mięso. W każdym wariancie chodzi więc o to, by dostarczać pełnowartościowego białka oraz innych składników odżywczych, mikro i makroelementów. Karma dla psa to bardzo szeroka kategoria, ale bez problemu można znaleźć tę, która jest produkowana na przykład z surowców dostarczanych przez lokalnych producentów. Popularne są również posiłki w pełni bezpieczne oraz te przygotowywane z jednego rodzaju białka dla psów dorosłych z nietolerancjami pokarmowymi. W każdym wariancie trzeba sprawdzić skład karmy, przeanalizować składniki odżywcze oraz oczywiście dopasować smak do gustu pupila. Samo zapotrzebowanie kaloryczne oraz konieczność wzbogacenia diety o dodatkowe składniki jest kwestią indywidualną, którą warto przedyskutować z lekarzem weterynarii. Poza tym dobrym rozwiązaniem jest wzbogacenie diety o wartościowe przekąski. Sprawiają radość oraz są doskonałą motywacją do treningu, zabawy oraz nagrodą. Sprawdź, jakie propozycje mamy dla Ciebie i Twojego psa.

pixel