Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zabawki dla psa

Mały czy duży, szczeniak czy senior, rasowy czy mieszaniec - zabawki dla psa ucieszą każdego czworonożnego przyjaciela człowieka. Psy, tak samo zresztą jak i ludzie, mają różne zapotrzebowanie na aktywności fizyczne i psychiczne, więc i ofertę naszych akcesoriów ciągle powiększamy w ten sposób, aby znalazły się wśród nich wytrzymałe zabawki dla psów mniej i bardziej wymagających milusińskich. Oznacza to, że na wirtualnych półkach sklepu Dolina Noteci odnajdziecie zabawki stworzone do szarpania, rzucania, kopania, aportowania, trenowania, albo po prostu do posiadania i przytulania na ulubionej kanapie.

MarkaMarka
Przedziały cenowePrzedziały cenowe
CenaCena
-
Ilość produktów: 212

Jakie zabawki dla psa gryzącego?

Najbardziej wytrzymałe zabawki dla psa są niezbędnymi akcesoriami w przypadku tych podgryzających meble lub samych właścicieli, gdyż najczęściej takim zachowaniem poszukują ujścia dla nadmiaru energii. Wystarczy niszczycielskiemu psiakowi podsunąć akcesoria wykonane z mocnej gumy i podziwiać z jaką radością próbuje sprostać temu wyzwaniu. Gwarantujemy, że guma długo się nie ugnie pod jego zębami, a on sam po każdej próbie będzie spał snem szczęśliwego i zmęczonego psa.

Zabawki dla psa – wytrzymałe

Prezentowane przez nas wytrzymałe zabawki dla psa nie są jednorazówkami, które po zabrudzeniu będą nadawały się tylko do wyrzucenia. Większość z nich sprawdzi się równie dobrze w domu, jak i na zewnątrz, a jeśli cwany pies wyniesie którąś z materiałowych zabawek i ubrudzi ją w trakcie swoich szaleństw, to wystarczy szybkie pranie, aby znowu wyglądała jak nowa.  

Podstawą w odpowiednim doborze zabawek jest oczywiście dopasowanie ich do potrzeb psa. Zwierzę, które z upodobaniem rozszarpuje każdą napotkaną rzecz będzie potrzebowało takiej zabawki dla psa, która będzie odpowiednio wytrzymała. To ważne nie tylko dlatego, że wówczas pupil na dłużej zajmie się swoimi sprawami i będzie mógł spożytkować energię w atrakcyjny dla niego sposób. Wytrzymałe zabawki dla psa są również trudniejsze w rozgryzieniu, co sprawia, że pupil nie ma możliwości ich połknięcia, a tym samym - zrobienia sobie krzywdy.

Wytrzymałe pluszaki i nie tylko

Wszystkie akcesoria dla zwierząt, które pojawiają się w domu, powinny być przygotowane z bezpiecznych materiałów. Oferowane w naszym sklepie zabawki dla psa to produkty wykonane z tworzyw, które są zupełnie nietoksyczne. Mowa tutaj o bezpieczeństwie na każdym etapie, od wybranego materiału aż po sposób jego przetworzenia w trakcie samego przygotowania ostatecznego kształtu zabawki. Dzięki temu produkty są szczególnie bezpieczne i nie ma ryzyka, że pies samym gryzieniem zrobi sobie krzywdę. 

Postaw na wytrzymałe gryzaki dla psa

Choć psy z upodobaniem gryzą zabawki, to nie znaczy jednak, że wytrzymałe gryzaki dla psa powinny być skrajnie twarde. Wręcz przeciwnie, z wielu powodów najlepszy materiał na gryzaki ugina się nieco pod psimi zębami. Dlaczego to takie ważne? Pies, gryząc twardą i szorstką rzecz, będzie doświadczał ocierania zębami o jej powierzchnię, co w konsekwencji może prowadzić do starcia szkliwa, a w efekcie - wielu infekcji czy pojawienia się próchnicy. Dodatkowo wytrzymałe zabawki dla psa nie powinny być obarczone ryzykiem złamania zęba, zwłaszcza u starszych czworonogów. Wiemy też z własnego doświadczenia, że pies chętniej gryzie zabawkę przyjemną dla niego, dlatego wszystkie wytrzymałe gryzaki dla psa w naszej ofercie są odpowiednio miękkie. 

Milusie i trwałe pluszaki 

Właściwie każda wyprawka dla psa zawiera zazwyczaj przynajmniej jedno pluszowe zwierzątko. Psy dzielą się na dwie kategorie: te, które lubią chować takie pluszaki i się nimi potem bawić, przenosząc z kąta w kąt i te, które wolą je po prostu rozszarpać. Wytrzymałe pluszaki dla psa mają tę przewagę, że nie dopuszczają do szybkiego rozdarcia na szwach czy w newralgicznych miejscach. Dzięki temu pies nie wyjmie wnętrza zabawki i nie zje go - celowo lub przypadkowo. Dotyczy to zwłaszcza szczeniąt, które chętnie niszczą takie zabawki podczas wymiany zębów i - niestety - jeszcze chętniej zjadają ich części. W efekcie oferowane przez nas wytrzymałe pluszaki dla psa są wzmocnione, a przez to jeszcze bardziej bezpieczne dla każdego pupila.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Dolina Noteci!

pixel