Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Kot i rośliny w domu – kontrola domowego ogródka
Gdy dzielimy swój dom z kocim przyjacielem, jesteśmy zobowiązani do dbania o jego bezpieczeństwo. W przypadku tak ruchliwego, ciekawskiego i wszędobylskiego zwierzaka, liczba elementów, o których musimy pamiętać, jest naprawdę spora. Zalicza się do tego m.in. kwestia obecnych w domu roślin i ich wpływu na nasze zwierzę.
Czytaj więcej
Aktywność fizyczna, a przemiana materii
Aktywność fizyczna Twojego zwierzaka to świetny sposób na wartościowe spędzanie z nim wspólnego czasu i wzmacnianie łączącej Was więzi. To najlepszy sposób, aby kontrolować masę ciała psa i pomóc mu w: utrzymaniu idealnej dla niego kondycji sylwetki, rozwijaniu siły oraz utrzymaniu silnego układu krwionośnego i odpornościowego. Wam, ludziom, wspólna aktywność pomoże osiągnąć dokładnie taki sam efekt!
Czytaj więcej
Kiedy kot staje się seniorem – zmiana zachowań i nawyków
Koty, podobnie jak ludzie, żyją coraz dłużej. W obecnych czasach koty nastoletnie już nikogo nie dziwą, a wiele zwierząt przekracza swobodnie wiek 20 lat. Ta długowieczność pociąga jednak za sobą pewne konsekwencje – kot stosunkowo szybko staje się seniorem, a potem geriatrykiem, wymagając w związku z tym specjalistycznego podejścia.
Czytaj więcej
pixel